Poznáte ten pocit očakávania a napätia pri odbaľovaní darčeka? A ešte lepší pocit, keď si v ňom nájdete niečo prekvapivé, zaujímavé, originálne, či dokonca niečo veľmi chutné?

Chcete aj vy takto potešiť svojich blízkych, priateľov, kolegov či zamestnancov?

 

Vybrať správny darček je niekedy naozaj zložité. Presne to nás viedlo k založeniu značky BoxIt. Sme dve sestry, Majka a Silvia, ktoré vám s radosťou pomôžu vybrať darček šitý na mieru v podobe originálnych a personalizovaných darčekových boxov.

 

Mysleli sme na každého, u nás nájdete darčekové boxy pre ženy, mužov, deti, starých rodičov či zaľúbené páry.

 

Ako vyzerajú darčekové boxy od BoxIt?

Obsah darčekového boxu je balený v kraftovej darčekovej krabici prírodnej farby. Box je finálne previazaný prírodným špagátom, v prípade požiadavky je možné box doplniť menovkou a dozdobiť sušenými kvetmi, vetvičkami, či ďalšími dekoráciami. Sušené kvietky sú krehké, preto ich odporúčame použiť iba pri osobnom odbere.

Po otvorení vás prekvapí luxusné balenie obsahu v hodvábnom papieri, čo zaručí ešte výnimočnejší zážitok z rozbaľovania. Samotné produkty sú jemne uložené v elegantnej výplni slonovinovej farby. Každý produkt je starostlivo a precízne umiestený tak, aby bol výsledný efekt naozaj očarujúci. Krabicu plnú nepremyslene nahádzaných produktov u nás určite nenájdete.

Každý box pod hodvábnym papierom ukrýva výnimočné a kvalitné produkty. V obsahu boxov nájdete zastúpenie prírodných, poctivých a jedinečných výrobkov, bez umelých farbív a prísad.

Vo veľkej miere zaraďujeme produkty od slovenských výrobcov.

V darčeku môžete pridať aj personalizovanú kartičku s milým odkazom či venovaním. V prípade ak máte záujem o venovanie napíšte želaný text do poznámky pri objednávke.

Produkty, ktoré môžete nájsť v boxoch

Našim záujmom je ponúkať vám čo najviac slovenských, lokálnych produktov a vyberať pre vás len to najlepšie s dôrazom na kvalitu, udržateľnosť, tradíciu a zdravie. Spolupracujeme so známymi aj menej známymi značkami zo Slovenska, Českej republiky a ďalšími značkami zo zahraničia.

Nájdete u nás bylinkové čaje s ručne zbieranými bylinkami spod Kriváňa, eko sójové sviečky, vegánske produkty, prvotriedne slovenské čokolády, oriešky a orieškové maslá, slovenské medíky, prírodné šťavy, trendy nápoje, úžasnú prírodnú kozmetiku zo Slovenska a Čiech, kvalitné sviečky od Yankee candle či Woodwick a oveľa viac. Kozmetika zahraničných značiek je vyberaná s dôrazom na cruelty free výrobu.

Boxy tvoríme s veľkými nárokmi na vizuálnu stránku, kvalitu, ako aj dokonalý zážitok.

Samostatné produkty

Ak vás zaujali samotné produkty v boxoch a máte záujem ich ochutnať alebo vyskúšať bez kúpy celého boxu, prezrite si kategóriu samostatné produkty, kde si prevažnú časť našich produktov môžete zakúpiť aj samostatne. Kategóriu samostatné produkty nájdete tu: SAMOSTATNÉ PRODUKTY

Dôraz na udržateľnosť

Naše darčekové krabice – boxy nepotlačujeme logom, dávame vám tak možnosť použiť ich znova a znova. Výplň v boxoch, je vyrábaná z papiera a úroveň recyklovateľnosti je až 80%. Poteší nás ak ju taktiež využijete viackrát. Obsah zásielky je v krabici fixovaný prevažne letákmi, nadbytočným papierom a podobne. Samozrejme v prípade nedostatku zvyškového papiera, využívame aj klasické fixačné prvky. Fixačné prvky, ako aj bublinkovú fóliu, ktorá chráni váš darčekový box, či tovar, vás prosíme spracovať podľa zásad separovania.

Často od nás dostanete tovar doručený v krabici, ktorá už má niečo za sebou, ale je stále funkčná, preto sme jej dali ešte ďalšiu šancu.  🙂

V prípade nejasností, informáciách o produktoch, vyskladaní boxu a akýkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Prajeme Vám príjemné, bezstarostné nakupovanie na našej stránke boxitdarceky.

My zabalíme, Vy darujete!

Váš tím BoxIt